icon

Daily Yoga

7.30.00 için
Android

4.0

1

Günlük Yoga yapın ve faydalarını hissedin

20.4k

Bu uygulamayı oyla

Yoga'yı seviyorsanız, evde egzersiz yaparak kilo kaybetmek istiyorsanız, ya da tek aradığınız şey biraz huzur ve dinlenmeyse, Daily Yoga konsantrasyon egzersizleri yaparak ve nerede olursanız olun fiziksel ve ruhsal disipline sizi sokarak stresten kurtulmanıza yardım eden bir uygulamadır.

Daily Yoga bu disiplini seven insanların oluşturduğu bir topluluktur ve burada dünyadan binlerce kullanıcıyla doğru duruşu bulmak için iletişim kurabilir, soruları cevaplandırabilir ve bilginizle diğerlerine yardımcı olabilirsiniz. Bu araç, özellikle herhangi bir yeni duruşla baş etmenizi sağlayan kapsamlı kütüphanesiyle dikkat çeker. Videoların kalitesi mükemmeldir ve talimatlar hızlı şekilde pratik yapabileceğiniz şekilde mükemmel açıklanmıştır. Zorluk derecesine göre organize edildiği için, kendi kapasite ve sınırlarınıza uygun egzersizleri yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

200'den fazla duruş, 20 ambiyans melodisi ve farklı aktiviteleriyle birlikte, Daily Yoga tam olarak söz verdiği şeyi sunar: her gün aynı şeyleri yapmaktan sıkılmadan günlük yoga yapma şansı. Vücudunuzu geliştirmek, zihninizi canlı tutmak ve fit olmak için programlardan birini seçebilirsiniz.

Seans uzunluğu ihtiyaçlarınıza göre değişir: 5, 10, 30 ya da 45 dakikalık egzersizlerden birini seçin ve tam ekranda yüksek çözünürlükteki videoları izlemenin keyfini çıkarın. Yazı ya da ses talimatları arasında da seçim yapabilirsiniz.

Büyük Daily Yoga topluluğundaki diğer kullanıcılarla fikir alış verişinde bulunabilir ve tek bir dokunuşla özel sohbetler yapabilirsiniz. Yoga arkadaşlarınızla iletişimde kalın ve uzmanların yardımıyla bilginizi genişletin. Sırt, kalça ya da göğüs bölgesini geliştirmek için tavsiyeleri kullanın ve daha sağlıklı bir dünyaya giriş yapın.
X